1תגובה

מדריך: התקנת אפליקציות מחנות ה-Google Play על המחשב שלכם עם BlueStacks

על ידי בתאריך 28 במרץ 2012
 

בחודש אוקטובר האחרון, שוחררה גרסת הפיתוח הראשונה של תוכנת ה-BlueStacks אשר אפשרה להריץ מספר רב של אפליקציות אשר פותחו עבור מערכת ההפעלה ה-Android ולהריץ אותן על מחשב ה-PC בעזרת התוכנה. היום משחררת BlueStacks את גרסת הבטא הראשונה לציבור הרחב להורדה אשר מאפשרת להריץ אפליקציות אשר פותחו עבור מערכת ההפעלה ה-Android על מחשב ה-PC שלכם ללא צורך בהתקנת אימולטורים כאלה ואחרים.

BlueStacks התקנת אפליקציות מהאנדרואיד ישירות על המחשב שלכם!

אז מה בא לכם להתקין? בחרו את האפליקציה שאתם רוצים והורידו אותה ישירות למחשב שלכם

הגרסה החדשה כוללת תמיכה לכלל האפליקציות אשר זמינות להורדה בחנות האפליקציות ה-Google Play כך שלמעשה ניתן לסנכרן את חשבון ה-Google שלכם ממכשיר האנדרואיד ישירות לתוכנה ולהוריד את כל האפליקציות שהורדתם ורכשתם עד כה. כמו כן, ניתן לסייר בין כל האפליקציות אשר זמינות להורדה בחנות האפליקציות ה-Google Play ולהריץ אותן על המחשב שלכם עם אפשרות של מסך מלא ועוד.

התוכנה תומכת במערכת ההפעלה Windows 7 (לא נבדק על מערכת Windows בגרסאות אחרות). למי שמעוניין, יכול להוריד כבר עכשיו את התוכנה ולהתקין אפליקציות אשר פותחו עבור ה-Android ישירות למחשב שלכם!

להורדה: תוכנת ה-BlueStacks להתקנת אפליקציות שפותחו עבור ה-Android על המחשב ה-PC שלכם בחינם, הורידו עכשיו!

תגובות
 
השאר תגובה »

 
  • חסוי
    3 בינואר 2013 at 21:11

    אני בווינדוס 8 רשום באמצע ההתקנה שאני צריך למחוק את HAMACHI מחקתי ועדיין מופיע.מה עושים מישהו יכול להביא לי קישור לווינדוס 8?

    להגיב

השאר תגובה