5תגובות

יורוקום נציגת Nokia בישראל: מכשירי ה-Lumia מבוססי מערכת ההפעלה Windows Phone 8.0 בישראל כבר בסוף השנה

על ידי בתאריך 16 במאי 2012
 

מאז תערכות ה-CES 2012 שנערכה בתחילת השנה, חברת מיקרוסופט ערכה מבחן של מכשירי ה-Windows Phone שלה אל מול מכשירים כמו iPhone 4 ו-4S ו-Galaxy S2 ועוד רבים אחרים ובולטים, המבחן אשר שמו הוא "Smoked By Windows Phone" מראה למשתמשים כי המכשיר שלהם לא יכול להביס את המכשירים אשר מבוססים מערכת ההפעלה Windows Phone ובראשם ה-Nokia Lumia 900. 

מיקרוסופט רוצה להראות כי המערכת שלה טובה יותר משל האחרות, בקשה מהמשתתפים להתחרות מולה עם המכשיר שלהם כך שעל המשתתף היה להעלות תמונה לחשבון הפייסבוק שלו, לפרסם סטטוס, לבצע "Chack In", לצלם תמונה ממסך הנעילה ועוד, הצליחה מיקרוסופט להביס את רוב המשתתפים, כאשר בסיום התחרות חלקה מיקרוסופט $100 דולר לכל משתתף

שהצליח להביס את מיקרוסופט, ואף מכשירי Lumia מבוססי מערכת ההפעלה Windows Phone למי שהובס על ידי מיקרוסופט.

התחרות "Smoked By Windows Phone" נערכה במספר ארועים בחודש האחרון בישראל על ידי יורוקום נציגת נוקיה בישראל יחד עם מיקרוסופט כאשר אם המשתתף הצליח להביס את ה-Lumia 900, קיבל המשתתף 100 ש"ח, ואילו הפסיד היה צריך להצטלם עם שלט שאומר "Smoked By Windows Phone", על פי יורוקם, רק שלושה הצליחו להביס ולזכות ב-100 ש"ח. מרגש נכון?

אך בהמשך ההודעה שנשלחה למערכת היום, יורוקום נציגת Nokia בישראל מאשרת כי היא תייבא את מכשירי ה-Lumia מבוססי מערכת ההפעלה Windows Phone 8 שעוד לא הוכרזה עד לסוף השנה עם ממשק בשפה העברית בצורה מלאה. מיקרוסופט תחשוף את מערכת ההפעלה ה-Windows Phone 8 Apollo בחודש הבא ב-20.06, כך שיורוקום מאשרת את מיקרוסופט עוד לא אמרה.

ציטוט כפי שנכתב בהודעה לעיתונות:

[box type="note"] "יורוקום Nokia צפויה להשיק בישראל את מכשירי Nokia Lumia, המבוססים על מערכת ההפעלה Windows Phone, לקראת סוף השנה, לאחר שתשוחרר גרסה 8.0 של מערכת ההפעלה הכוללת תמיכה מלאה בעברית."[/box]

תגובות
 
השאר תגובה »

 
 • רן
  17 במאי 2012 at 2:35

  אני שמעתי ממיקרוסופט לפני כמה חודשים שתמיכה בעברית בדרך. זאת אותה הבעיה שהיתה עם הIPHONE ואנדרויד בהתחלה רק שבמקרה של מיקרוסופט זה קצת הפתיע אותי (הם תמיד היו טובים בתמיכה בשפות)
  ממה שהם אמרו אז, הבנתי שזה יגיע בעדכון שנקרא TANGO. אבל זה לא קרה. כנראה שנצטרך לחכות עוד כמה חודשים עד שזה יקרה.
  אין שום סיבה אחרת שלא מוכרים את הטלפונים האלה בארץ.

  להגיב

השאר תגובה